Bloghttp://glejdura.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskHappy end (glejdura)Mon, 14 Nov 2016 11:59:57 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/438740/happy-end.html?ref=rssLáska alebo podobné svinstvo (glejdura)Wed, 26 Oct 2016 21:27:53 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/436868/laska-alebo-podobne-svinstvo.html?ref=rssBáseň pre Dianu... (glejdura)Mon, 03 Oct 2016 08:28:39 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/434522/basen-pre-dianu.html?ref=rssLásku som obesil hore na povale (glejdura)  Thu, 28 Jul 2016 21:47:05 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/429497/lasku-som-obesil-hore-na-povale.html?ref=rssSekundu pred zbláznením (glejdura)Tue, 21 Jun 2016 19:26:18 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/426272/sekundu-pred-zblaznenim.html?ref=rssNáhodná absurdita (glejdura)Mon, 23 May 2016 13:22:59 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/419318/nahodna-absurdita.html?ref=rssStíchol som do jej pórov (glejdura)Tue, 10 May 2016 16:31:06 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/417690/stichol-som-do-jej-porov.html?ref=rssOdkaz pre tie najhlbšie jamy (glejdura)Thu, 28 Apr 2016 10:52:38 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/416618/odkaz-pre-tie-najhlbsie-jamy.html?ref=rssFantazmagória v rozklade (glejdura)  Fri, 22 Apr 2016 11:27:58 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/415458/fantazmagoria-v-rozklade.html?ref=rssKrvavý básnik v jej byte (glejdura)Thu, 07 Apr 2016 17:54:31 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/413072/krvavy-basnik-v-jej-byte.html?ref=rssKytica ruží letiaca z ôsmeho poschodia (glejdura)  Sat, 19 Mar 2016 12:59:42 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/409353/kytica-ruzi-letiaca-z-osmeho-poschodia.html?ref=rssBlues o postrelených včerajškoch (glejdura)Mon, 15 Feb 2016 06:36:17 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/402851/blues-o-postrelenych-vcerajskoch.html?ref=rssKým sníš (glejdura)Wed, 27 Jan 2016 10:30:57 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/399421/kym-snis.html?ref=rssNočná schizofrénia (glejdura)Mon, 18 Jan 2016 11:46:17 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/398265/nocna-schizofrenia.html?ref=rssZbúrané pocitovo (glejdura)  Wed, 13 Jan 2016 11:03:03 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/397622/zburane-pocitovo.html?ref=rssTisíca myšlienka (glejdura)Thu, 07 Jan 2016 22:26:45 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/396930/tisica-myslienka.html?ref=rssNakreslila si mi do očí dúhu (glejdura)Fri, 01 Jan 2016 19:36:28 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/396159/nakreslila-si-mi-do-oci-duhu.html?ref=rssNakresli do mňa ešte jedno srdce (glejdura)Wed, 30 Dec 2015 10:14:31 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/395868/nakresli-do-mna-este-jedno-srdce.html?ref=rssPre tvoj úsmev umieram (glejdura)Thu, 24 Dec 2015 07:47:26 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/395325/pre-tvoj-usmev-umieram.html?ref=rssSľubujem ti, že jedného dňa prestanem chľastať (glejdura)Mon, 07 Dec 2015 17:11:42 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/392867/slubujem-ti-ze-jedneho-dna-prestanem-chlastat.html?ref=rssTo nie je len tak, napísať peknú báseň (glejdura)Fri, 04 Dec 2015 20:33:11 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/392423/to-nie-je-len-tak-napisat-peknu-basen.html?ref=rssPokus o (asi) poviedku – POKRAČOVANIE ČASŤ 2 (glejdura)Thu, 03 Dec 2015 20:45:12 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/392330/pokus-o-asi-poviedku-pokracovanie-cast-2.html?ref=rssPokus o poviedku časť. 1 (glejdura)Wed, 02 Dec 2015 20:08:31 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/392162/pokus-o-poviedku-cast-1.html?ref=rssNedopite včerajšky (glejdura)Sun, 29 Nov 2015 17:48:51 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/391610/nedopite-vcerajsky.html?ref=rssBoli to krásne časy (glejdura)cfasdukhfsdfgsdlgjdfklgjsdlfgjdlgjkldsjgldfjglsdjglgjlksjgkldgjlsdfgjsdlfgjdslgjdsflgjsdlfkgjpsergsdf             Mon, 09 Nov 2015 10:36:17 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/390267/boli-to-krasne-casy.html?ref=rssOpieram sa o tvoje pery (glejdura)Wed, 04 Nov 2015 12:41:17 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/390027/opieram-sa-o-tvoje-pery.html?ref=rssVlej sa mi do žíl (glejdura)Tue, 25 Aug 2015 15:06:18 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/386298/vlej-sa-mi-do-zil.html?ref=rssPrekrásna lož (glejdura)Tue, 28 Jul 2015 08:33:49 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/385005/prekrasna-loz.html?ref=rssBozk dažďa (glejdura)Mon, 15 Jun 2015 18:42:50 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/382788/bozk-dazda.html?ref=rssObzerám sa do vzdialena (glejdura)Mon, 15 Jun 2015 09:56:55 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/382747/obzeram-sa-do-vzdialena.html?ref=rssPocity padajúce z mosta (glejdura)Fri, 22 May 2015 19:18:39 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/381490/pocity-padajuce-z-mosta.html?ref=rssNezosmilníš (glejdura)  Wed, 13 May 2015 11:50:04 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/380931/nezosmilnis.html?ref=rssMlčala si (glejdura)Mon, 20 Apr 2015 13:45:15 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/379392/mlcala-si.html?ref=rssMala si príchuť ovocia (glejdura)Mon, 13 Apr 2015 16:20:48 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/378941/mala-si-prichut-ovocia.html?ref=rssČas zabudnúť (glejdura)Thu, 09 Apr 2015 12:19:20 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/378649/cas-zabudnut.html?ref=rssStrácaš sa v týchto veršoch (glejdura)Thu, 02 Apr 2015 10:10:36 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/378178/stracas-sa-v-tychto-versoch.html?ref=rssV pondelok ráno (glejdura)Mon, 30 Mar 2015 09:58:27 +0200http://glejdura.blog.sme.sk/c/377835/v-pondelok-rano.html?ref=rssNenávidím, milujem (glejdura)  Sat, 21 Mar 2015 22:53:20 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/377253/nenavidim-milujem.html?ref=rssPochovávam včerajšky (glejdura)Fri, 20 Mar 2015 13:57:37 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/377201/pochovavam-vcerajsky.html?ref=rssAj popol onemel (glejdura)Wed, 18 Mar 2015 12:17:35 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/377058/aj-popol-onemel.html?ref=rssŠepkám do studne svoje prehry (glejdura)  Mon, 16 Mar 2015 20:02:03 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/376962/sepkam-do-studne-svoje-prehry.html?ref=rssČierna ruža (glejdura)Fri, 06 Mar 2015 15:56:17 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/376430/cierna-ruza.html?ref=rssProsím neplač (glejdura)Sun, 01 Mar 2015 16:08:03 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/376112/prosim-neplac.html?ref=rssČervené víno (glejdura)Sat, 28 Feb 2015 11:02:21 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/376055/cervene-vino.html?ref=rssVták (glejdura)Thu, 26 Feb 2015 19:52:24 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/375956/vtak.html?ref=rssRána na Valentína bývajú mrzuté (glejdura)Fri, 13 Feb 2015 17:37:01 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/375148/rana-na-valentina-byvaju-mrzute.html?ref=rssVšetkým lesom (glejdura)Fri, 30 Jan 2015 12:07:15 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/373877/vsetkym-lesom.html?ref=rssRozmýšľam aké by to bolo (glejdura)Tue, 13 Jan 2015 19:03:35 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/372679/rozmyslam-ake-by-to-bolo.html?ref=rssKaždú noc si ťa nalievam, každú noc iný smäd (glejdura)Sun, 11 Jan 2015 15:14:57 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/372535/kazdu-noc-si-ta-nalievam-kazdu-noc-iny-smad.html?ref=rssDeň, keď som prestal veriť na lásku (glejdura)Wed, 07 Jan 2015 19:19:20 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/372300/den-ked-som-prestal-verit-na-lasku.html?ref=rssDetox (glejdura)Sat, 03 Jan 2015 13:01:19 +0100http://glejdura.blog.sme.sk/c/372096/detox.html?ref=rss